56 TL
KDV Dahil

 Pembe Papatya : 55 Adet

Cümlemize “‘seviyor, sevmiyor” olarak başlayacak olursak tahminen hangi çiçekten bahsettiğimizi anlamanız çok da uzun sürmez çünkü uzun yıllardır insanların birbirlerine en saf hediye olarak verdikleri papatya çiçeği doğanın güzel bir yansımasıdır. Pembe papatyalar en tatlı hislerin dışa vurumunu simgeleyerek, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en asil çiçekler arasında yer alır ve sevgiyi, romantizmi doruklarda yaşamaya vesile olur. Siz de sevgiliniz ya da eşinizi mutlu etmek için ÇiçekSepeti tarafından özel kalipso vazoda sunulan pembe papatyaları gönderebilir, gönderdiğiniz bu özel hediyeye birkaç kelimelik not ekleyerek mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

Vazodaki çiçeklerinizin tazeliğini uzun süre koruması için; aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek bir yere yerleştirmeli, çiçeğin daha rahat su alabilmesi için, dallarındaki yaprakları ve dikenleri temizlemeli, suyunu her gün taze su ile değiştirmelisiniz. 

Bukette yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Çiçek Kodu : 26693
Toplam : 56 TL (KDV DAHİL)
 *
 *
Arajmanlar Kategorisinden Benzer Ürünler

 Whatsapp